19.-26.10.2014.

Raspored programa festivala

Pretraživanje programa

Nedjelja, 19. 10. 2014.
Kino Europa

20:00

  • No One's Child | Ničije dete
    Vuk Ršumović

    Srbija, Hrvatska | 2014. | 95'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:00

Ponedjeljak, 20. 10. 2014.
ADU - Akademija dramske umjetnosti

16:00

Zagrebačko kazalište lutaka

18:00

  • Waiting for August
    Teodora Ana Mihai

    Belgija, Rumunjska | 2014. | 88'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

20:00

  • smoKings
    Michele Fornasero

    Italija, Švicarska | 2014. | 90'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

22:00

  • Daniel Ziv

    Indonezija | 2013. | 107'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Muzej suvremene umjetnosti

17:00

  • The Contest - To the Stars and Back | MGP Missionen
    Martin Miehe-Renard

    Danska | 2013. |  95'

    Bibijada

19:00

  • Gett: The Trial of Viviane Amsalem
    Ronit Elkabetz, Shlomi Elkabetz

    Francuska, Njemačka, Izrael | 2014. | 115'

    Ponovno s nama

21:30

  • Morgan Matthews

    UK | 2014. | 111'

    Velikih 5

Zagrebački plesni centar

18:00

  • With Heart and Hand for the Fatherland | Mit Herz und Hand furs Vaterland
    Jacob Fleck, Luise Fleck

    Austro-Ugarska | 1915. | 52'

    Prvi svjetski rat na filmu

20:00

23:00

  • Derek Jarman

    UK | 1976. | 86'

    Retrospektiva: Derek Jarman

Kino Europa

12:00

  • The Contest - To the Stars and Back | MGP Missionen
    Martin Miehe-Renard

    Danska | 2013. |  95'

    Bibijada

17:00

  • No One's Child | Ničije dete
    Vuk Ršumović

    Srbija, Hrvatska | 2014. | 95'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

19:30

  • Fish Bowl | Viskom
    Dennis Overeem

    Nizozemska | 2014. | 9'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Cure - Life of Another
    Andrea Štaka

    Švicarska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina | 2014. | 83'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:00

  • Andrei Cretulescu

    Rumunjska | 2014. | 18'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Whiplash
    Damien Chazelle

    SAD | 2013. | 105'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:15

Kino Tuškanac

10:30

  • Fish Bowl | Viskom
    Dennis Overeem

    Nizozemska | 2014. | 9'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Cure - Life of Another
    Andrea Štaka

    Švicarska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina | 2014. | 83'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

11:00

Vodič za scenariste kroz pravnu galaksiju, masterclass (mala dvorana)

13:00

  • Andrei Cretulescu

    Rumunjska | 2014. | 18'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Whiplash
    Damien Chazelle

    SAD | 2013. | 105'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

16:30

  • The Cloud
    Miroslav Sikavica

    Hrvatska | 2011. | 78'

    Bib PLUS

18:30

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

20:30

  • Leviathan
    Andrej Zvjagincev

    Rusija | 2014. | 141'

    Ponovno s nama

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

23:00

  • Hands
    Jasna Nanut

    Hrvatska | 2014. | 30'

    Glavni program: Kockice

  • A Very Brief Excursion
    Igor Bezinović

    Hrvatska | 2014. | 15'

    Glavni program: Kockice

  • The Return
    Filip Heraković

    Hrvatska | 2014. | 18'

    Glavni program: Kockice

  • Just Like That
    Sanja Milardović

    Hrvatska | 2014. | 12'

    Glavni program: Kockice

Utorak, 21. 10. 2014.
Dokukino KIC

19:00

  • Many Wars Ago | Uomini Contro
    Francesco Rosi

    Italija, Jugoslavija | 1970. | 101'

    Prvi svjetski rat na filmu

21:00

  • Westfront 1918.
    Georg Wilhelm Pabst

    Njemačka (Vajmarska Republika) | 1930. | 97'

    Prvi svjetski rat na filmu

Zagrebačko kazalište lutaka

20:00

  • Dancing with Maria
    Ivan Gergolet

    Italija, Argentina, Slovenija | 2014. | 75'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

22:00

  • Sebastián Alfie

    Španjolska | 2013. | 69'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Muzej suvremene umjetnosti

17:00

  • Upside Down | En Verden Vendt Pǻ Hovedet
    Sara B. Pedersen

    Danska | 2010. | 8'

    Posebne projekcije

  • We Shall Overcome | Drømmen
    Niels Arden Oplev

    Danska | 2006. | 110'

    Bibijada

19:00

  • Leviathan
    Andrej Zvjagincev

    Rusija | 2014. | 141'

    Ponovno s nama

21:30

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

Zagrebački plesni centar

18:00

  • The Grand Illusion | La Grande Illusion
    Jean Renoir

    Francuska | 1937. | 114'

    Prvi svjetski rat na filmu

20:30

  • Stuff and Dough | Marfa şi banii
    Cristi Puiu

    Rumunjska | 2001. | 90'

    Moj prvi film: Rumunjska

23:00

  • Jubilee
    Derek Jarman

    UK | 1978. | 103'

    Retrospektiva: Derek Jarman

Kino Europa

12:00

  • Upside Down | En Verden Vendt Pǻ Hovedet
    Sara B. Pedersen

    Danska | 2010. | 8'

    Posebne projekcije

  • We Shall Overcome | Drømmen
    Niels Arden Oplev

    Danska | 2006. | 110'

    Bibijada

15:00

  • Cure - Life of Another
    Andrea Štaka

    Švicarska, Hrvatska, Bosna i Hercegovina | 2014. | 83'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

17:00

  • Whiplash
    Damien Chazelle

    SAD | 2013. | 105'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

19:30

  • Rémi Allier

    Belgija | 2013. | 20'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Darko Šuvak

    Hrvatska, SAD | 2014. | 78'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:00

  • Never Come Back | Nunca regreses
    Leonardo Díaz

    Meksiko | 2014. | 16'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Calvary
    John Michael McDonagh

    Irska, UK | 2014. | 100'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

22:15

Kino Tuškanac

10:30

  • Rémi Allier

    Belgija | 2013. | 20'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Darko Šuvak

    Hrvatska, SAD | 2014. | 78'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

11:00

Transmedijske strategije i primjene, masterclass (mala dvorana)

13:00

  • Never Come Back | Nunca regreses
    Leonardo Díaz

    Meksiko | 2014. | 16'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Calvary
    John Michael McDonagh

    Irska, UK | 2014. | 100'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

16:30

  • Iceberg | L'iceberg
    Dominique Abel, Fiona Gordon, Bruno Romy

    Belgija | 2005. | 84'

    Bib PLUS

18:30

  • Phoenix
    Christian Petzold

    Njemačka | 2014. | 98'

    Velikih 5

20:30

  • Mommy
    Xavier Dolan

    Kanada | 2014. | 134'

    Ponovno s nama

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

23:00

  • Shooting Range
    Lana Zaninović, Filip Mojzeš

    Hrvatska | 2013. | 16'

    Glavni program: Kockice

  • On Shaky Ground
    Sonja Tarokić

    Hrvatska | 2014. | 29'

    Glavni program: Kockice

  • Semifinals
    Tomislav Šoban

    Hrvatska | 2014. | 17'

    Glavni program: Kockice

  • Sunday Night Special
    Neven Dužanec

    Hrvatska | 2014. | 10'

    Glavni program: Kockice

Srijeda, 22. 10. 2014.
Dokukino KIC
Zagrebačko kazalište lutaka

18:00

  • Persistence of Vision
    Kevin Schreck

    SAD | 2014. | 83'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

20:00

  • Halil Efrat

    Izrael | 2013. | 70'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

22:00

  • Karpotrotter | Karpopotnik
    Matjaž Ivanišin

    Slovenija | 2013. | 50'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

  • Before the Revolution
    Dan Shadur

    Izrael | 2013. | 60'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Muzej suvremene umjetnosti

17:00

  • Palle Alone in the World | Palle alene i verden
    Astrid Henning-Jensen

    Danska | 1949. | 25'

    Bibijada

  • Jensen Lives Here | Her bor Jensen
    Martin Strange-Hansen

    Danska | 2010. | 30'

    Bibijada

  • The Ones You Love | Dem man elsker
    Malou Reymann

    Danska | 2012. | 19'

    Bibijada

19:00

  • Mommy
    Xavier Dolan

    Kanada | 2014. | 134'

    Ponovno s nama

21:30

  • Phoenix
    Christian Petzold

    Njemačka | 2014. | 98'

    Velikih 5

Zagrebački plesni centar

18:00

  • The March on Drina
    Živorad Mitrović

    Jugoslavija | 1964. | 107'

    Prvi svjetski rat na filmu

20:30

  • West | Occident
    Cristian Mungiu

    Rumunjska | 2002. | 105'

    Moj prvi film: Rumunjska

23:00

  • The Tempest
    Derek Jarman

    UK | 1979. | 92'

    Retrospektiva: Derek Jarman

Kino Europa

12:00

  • Palle Alone in the World | Palle alene i verden
    Astrid Henning-Jensen

    Danska | 1949. | 25'

    Bibijada

  • Jensen Lives Here | Her bor Jensen
    Martin Strange-Hansen

    Danska | 2010. | 30'

    Bibijada

  • The Ones You Love | Dem man elsker
    Malou Reymann

    Danska | 2012. | 19'

    Bibijada

17:00

  • Seven Boats
    Hlynur Pálmason

    Danska | 2014. | 10'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Ole Christian Madsen

    Danska, Hrvatska, Švedska | 2014. | 107'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

20:00

  • David Formentin

    SAD | 2013. | 11'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Difret
    Zeresenay Berhane Mehari

    Etiopija, SAD | 2014. | 99'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:00

  • In August | En Août
    Jenna Hasse

    Švicarska | 2014. | 9'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Of Horses and Men | Hross í oss
    Benedikt Erlingsson

    Island, Norveška, Njemačka | 2013. | 81'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:15

Kino Tuškanac

10:30

  • David Formentin

    SAD | 2013. | 11'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Difret
    Zeresenay Berhane Mehari

    Etiopija, SAD | 2014. | 99'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

11:00

Kako producent čita vaš scenarij, masterclass (mala dvorana)

13:00

  • In August | En Août
    Jenna Hasse

    Švicarska | 2014. | 9'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Of Horses and Men | Hross í oss
    Benedikt Erlingsson

    Island, Norveška, Njemačka | 2013. | 81'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

16:30

  • Uberto Pasolini

    Šri Lanka, Italija, Njemačka | 2008. | 109'

    Bib PLUS

18:30

  • Abel Ferrara

    Francuska, Italija, Belgija | 2014. | 87'

    Velikih 5

19:00

Pitching Shorts (mala dvorana)

20:30

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

23:00

  • Manjaca
    Tin Žanić

    Hrvatska | 2014. | 23'

    Glavni program: Kockice

  • Alone
    Lana Kosovac

    Hrvatska | 2014. | 22'

    Glavni program: Kockice

  • Johnny is Dead
    Jure Debak, A.Z. Stolica

    Hrvatska | 2014. | 10' 21

    Glavni program: Kockice

  • The Rainfall
    Marko Dugonjić

    Hrvatska | 2014. | 17'

    Glavni program: Kockice

Četvrtak, 23. 10. 2014.
Dokukino KIC

18:00

Zagrebačko kazalište lutaka

20:00

  • Naked Island
    Tiha K. Gudac

    Hrvatska | 2014. | 75'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

22:00

  • Cesar's Grill
    Darío Aguirre

    Njemačka, Švicarska | 2013. | 88'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Muzej suvremene umjetnosti

17:00

  • Max The Movie | Max Pinlig
    Lotte Svendsen

    Danska | 2008. | 100'

    Bibijada

19:00

21:30

  • Abel Ferrara

    Francuska, Italija, Belgija | 2014. | 87'

    Velikih 5

Zagrebački plesni centar

10:30

Itsi Bitsi, Soba 304 i drugi razlozi za prijateljstvo

14:00

Filmski fondovi - centri i decentralizacija

18:00

  • Assassination in Sarajevo
    Veljko Bulajić

    Jugoslavija, Čehoslovačka | 1975. | 132'

    Prvi svjetski rat na filmu

20:30

  • The Rage | Furia
    Radu Muntean

    Rumunjska | 2002. | 83'

    Moj prvi film: Rumunjska

23:00

  • The Angelic Conversation
    Derek Jarman

    UK | 1985. | 78'

    Retrospektiva: Derek Jarman

Kino Europa

12:00

  • Max The Movie | Max Pinlig
    Lotte Svendsen

    Danska | 2008. | 100'

    Bibijada

15:00

  • Difret
    Zeresenay Berhane Mehari

    Etiopija, SAD | 2014. | 99'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

17:00

  • Of Horses and Men | Hross í oss
    Benedikt Erlingsson

    Island, Norveška, Njemačka | 2013. | 81'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

19:30

  • Helium | out of competition
    Anders Walter

    Danska | 2014. | 23'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • The Sunfish | Klumpfisken
    Søren Balle

    Danska | 2014. | 100’

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:00

  • Guðmundur Arnar Guðmundsson

    Island, Danska | 2014. | 20'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Goodnight Mommy | Ich seh Ich seh
    Veronika Franz, Severin Fiala

    Austrija | 2014. | 100'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:15

Kino Tuškanac

10:30

  • Seven Boats
    Hlynur Pálmason

    Danska | 2014. | 10'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • The Sunfish | Klumpfisken
    Søren Balle

    Danska | 2014. | 100’

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

13:00

  • Guðmundur Arnar Guðmundsson

    Island, Danska | 2014. | 20'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Goodnight Mommy | Ich seh Ich seh
    Veronika Franz, Severin Fiala

    Austrija | 2014. | 100'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

16:30

  • Red Army
    Gabe Polsky

    SAD, Rusija | 2014. | 85'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

18:30

  • Jealousy | La jalousie
    Philippe Garrel

    Francuska | 2013. | 77'

    Velikih 5

20:30

  • What We Do in the Shadows
    Taika Waititi, Jemaine Clement

    Novi Zeland, SAD | 2014. | 86'

    Ponovno s nama

23:00

  • Daria Belova

    Njemačka | 2011. | 9'

    Posebne projekcije

  • The Conversation
    Piotr Sulkowski

    Poljska | 2011. | 16'

    Posebne projekcije

  • Habitat
    Ina Georgieva

    Bugarska | 2013. | 4'

    Posebne projekcije

  • Steffi Likes This | Steffi gefällt das
    Philipp Scholz

    Njemačka | 2012. | 4'

    Posebne projekcije

  • Rubin Stein

    Španjolska | 2013. | 12'

    Posebne projekcije

  • The Star | Hviezda
    Andrej Kolenčík

    Slovačka | 2012. | 19'

    Posebne projekcije

  • Touching Life | Leben!
    Carolin Färbe

    Njemačka | 2013. | 18'

    Posebne projekcije

Petak, 24. 10. 2014.
ADU - Akademija dramske umjetnosti
Zagrebačko kazalište lutaka

18:00

  • Franziska Schönenberger, Jayakrishnan Subramanian

    Njemačka, Švicarska | 2014. | 89'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

20:00

  • Blood of My Blood | Sangre de mi sangre
    Jérémie Reichenbach

    Francuska, Argentina | 2014. | 78'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

22:00

  • Judgment in Hungary
    Eszter Hajdú

    Mađarska, Njemačka | 2013. | 104'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Muzej suvremene umjetnosti

17:00

19:00

  • What We Do in the Shadows
    Taika Waititi, Jemaine Clement

    Novi Zeland, SAD | 2014. | 86'

    Ponovno s nama

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

21:30

  • Jealousy | La jalousie
    Philippe Garrel

    Francuska | 2013. | 77'

    Velikih 5

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

Zagrebački plesni centar

11:00

Autorska prava su radnička prava (okrugli stol)

18:00

  • Sarajevo
    Ákos Ráthonyi

    Mađarska | 1940. | 92'

    Prvi svjetski rat na filmu

20:30

  • If I Want to Whistle, I Whistle | Eu cand vreau sa fluier, fluier
    Florin Şerban

    Rumunjska, Švedska | 2009. | 94'

    Moj prvi film: Rumunjska

23:00

  • Derek Jarman

    Japan, UK | 1993. | 75'

    Retrospektiva: Derek Jarman

Kino Europa

12:00

15:00

  • The Sunfish | Klumpfisken
    Søren Balle

    Danska | 2014. | 100’

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

17:00

  • Goodnight Mommy | Ich seh Ich seh
    Veronika Franz, Severin Fiala

    Austrija | 2014. | 100'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

19:30

  • Where Were You When Michael Jackson Died? | T'étais où quand Michael Jackson est mort?
    Jean-Baptiste Pouilloux

    Francuska | 2013. | 12'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Blind Dates | Shemtkhveviti paemnebi
    Levan Koguashvili

    Gruzija | 2013. | 99'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

22:00

  • We Have to Talk | Vi måste prata
    Jean-Pascal Strüwer

    Švedska| 2014. | 9'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger, Samuel Theis

    Francuska | 2014. | 96'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

22:15

Kino Tuškanac

10:30

  • Where Were You When Michael Jackson Died? | T'étais où quand Michael Jackson est mort?
    Jean-Baptiste Pouilloux

    Francuska | 2013. | 12'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Blind Dates | Shemtkhveviti paemnebi
    Levan Koguashvili

    Gruzija | 2013. | 99'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

13:00

  • We Have to Talk | Vi måste prata
    Jean-Pascal Strüwer

    Švedska| 2014. | 9'

    Glavni program: Kratkometražni igrani filmovi

  • Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger, Samuel Theis

    Francuska | 2014. | 96'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

16:30

18:30

  • Morgan Matthews

    UK | 2014. | 111'

    Velikih 5

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

20:00

Zatvaranje Scenarističkog foruma Palunko 12 i dodjela nagrada (mala dvorana)

20:30

  • Gett: The Trial of Viviane Amsalem
    Ronit Elkabetz, Shlomi Elkabetz

    Francuska, Njemačka, Izrael | 2014. | 115'

    Ponovno s nama

23:00

  • Bridges of Sarajevo | Ponts de Sarajevo
    Aida Begić, Leonardo di Costanzo, Jean-Luc Godard, Kamen Kalev, Isild Le Besco, Sergei Loznitsa, Vincenzo Marra, Ursula Meier, Vladimir Perišić, Cristi Puiu, Marc Recha, Angela Schanelec, Teresa Villaverde

    Francuska, Bosna i Hercegovina, Švicarska, Italija, Portugal,Njemačka | 2014. | 114'

    Posebne projekcije

Subota, 25. 10. 2014.
Muzej suvremene umjetnosti

17:00

  • Abel Ferrara

    Francuska, Italija, Belgija | 2014. | 87'

    Velikih 5

19:00

  • Phoenix
    Christian Petzold

    Njemačka | 2014. | 98'

    Velikih 5

21:00

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

Kino Europa

11:00

15:00

  • Blind Dates | Shemtkhveviti paemnebi
    Levan Koguashvili

    Gruzija | 2013. | 99'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

17:00

  • Marie Amachoukeli-Barsacq, Claire Burger, Samuel Theis

    Francuska | 2014. | 96'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

20:00

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

22:15

Kino Tuškanac

11:00

  • Judgment in Hungary
    Eszter Hajdú

    Mađarska, Njemačka | 2013. | 104'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

13:00

  • smoKings
    Michele Fornasero

    Italija, Švicarska | 2014. | 90'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

15:00

  • Dancing with Maria
    Ivan Gergolet

    Italija, Argentina, Slovenija | 2014. | 75'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

17:00

  • Naked Island
    Tiha K. Gudac

    Hrvatska | 2014. | 75'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

19:00

  • Red Army
    Gabe Polsky

    SAD, Rusija | 2014. | 85'

    Glavni program: Dokumentarni filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

Nedjelja, 26. 10. 2014.
Muzej suvremene umjetnosti

17:00

  • Leviathan
    Andrej Zvjagincev

    Rusija | 2014. | 141'

    Ponovno s nama

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

19:30

21:30

  • Of Horses and Men | Hross í oss
    Benedikt Erlingsson

    Island, Norveška, Njemačka | 2013. | 81'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

Kino Europa

15:00

  • Darko Šuvak

    Hrvatska, SAD | 2014. | 78'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

17:00

  • Calvary
    John Michael McDonagh

    Irska, UK | 2014. | 100'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

19:00

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

21:00

  • No One's Child | Ničije dete
    Vuk Ršumović

    Srbija, Hrvatska | 2014. | 95'

    Glavni program: Dugometražni igrani filmovi

Online ulaznice su rasprodane, ali se još uvijek mogu kupiti na festivalskim blagajnama.

Kino Tuškanac

17:00

  • Girlhood | Bande de filles
    Céline Sciamma

    Francuska | 2014. | 112'

    Dan LUX filma

19:00

  • Pawel Pawlikowski

    Poljska, Danska | 2013. | 80' 

    Dan LUX filma

21:00

  • Class Enemy | Razredni sovražnik
    Rok Biček

    Slovenija | 2013. | 112'

    Dan LUX filma