19.-26.10.2014.

Tko je tko

Uprava festivala

Boris T. Matić -  Direktor
Hrvoje Laurenta - Izvršni direktor
Lana Ujdur -  Producentica
Selma Mehadžić - Koordinatorica programa

Umjetnički i programski savjet

Antonio Nuić - Umjetnički savjetnik
Mike Downey - Umjetnički savjetnik
Ante Magzan - Umjetnički savjetnik
Martin Schweighofer - Umjetnički savjetnik
Vladimir Gojun - Selektor programa 'Kockice'
Nenad Polimac - Selektor programa 'Moj prvi film: Rumunjska'
Daniel Rafaelić - Selektor programa '1. svjetski rat na filmu'
Jelena Pašić - Predselektorica kratkometražnog igranog programa
Boris Mitić - Predselektor dokumentarnog programa
Zvonimir Dobrović - Selektor programa Retrospektiva: Derek Jarman

Marketing i promocija

Alen Nužda - Voditelj promocije
Dubravka Tomić - Voditeljica marketinga

Odnosi s javnošću

Petra Hofbauer - Voditeljica odnosa s javnošću
Jelena Androić - Voditeljica press službe
Adriana Šnajder - Voditeljica press centra
Ines Jokoš - Asistentica voditeljice odnosa s javnošću

Ured za goste

Ivan Tofing - Voditelj ureda za goste
Toni Pavić - Asistent voditelja ureda za goste
Katia Abramović - Koordinatorica žirija
Danijel Balenović, Ivan Piplica, Dario Lustek, Saša Muhek i Danijel Handjal - Vozači

Festivalski ured

Jelena Pašić – Koordinatorica programa Industrija
Nino Kovačić – Asistent programa i print koordinator

Blagajne

Vanja Daskalović – Voditeljica blagajni
Ana Pedišić - Asistentica voditeljice blagajni

Programi za djecu i mlade: Bibijada i Bib PLUS

Marija Ratković Vidaković - Koordinatorica programa Bibijada
Adriana Šnajder - Koordinatorica programa Bib PLUS
Katarina Crnčić - Asistentica programa Bibijada i Bib PLUS

Izdavaštvo

Jelena Svirčić - Urednica kataloga
Gabrijela Radičević - Urednica internetske stranice
Valentina Lisak - Urednica programske knjižice
Mario Kozina - Urednik festivalskih novina
Andreja Smole - Urednica sadržaja na društvenim mrežama 
Ivana Šušković - Lektorica

Foto i Video dokumentacija

Andrija Gvozdić Michl – Voditelj video produkcije
Julien Duval i Filip Trezner – Fotografi

Tehnika

Mario Vučemilović Jurić - Voditelj tehnike
Željko Jurik i Bojan Vuković - Koordinatori projekcija u kinu Europa
Mislav Vinković i Damir Pezerović - Koordinatori projekcija u kinu Tuškanac
Zlatko Domić - Koordinator projekcija u Muzeju suvremene umjetnosti
Rezolucija - DCP i videoprojekcije

Menadžment lokacija

Josip Pekera – Koordinator kina Europa
Ivan Mikulandrić  – Voditelj kina Europa
Bojan Ocvirek-Mijatović – Voditelj kina Tuškanac
Tihana Iva Prolić– Voditeljica Zagrebačkog kazališta lutaka
Ivana Vuković – Voditeljica Zagrebačkog plesnog centra
Katarina Crnčić – Voditeljica Muzeja suvremene umjetnosti

Prijevodi

Ministarstvo titlova – Prijevod filmova i titlanje
Duško Čavić i Ivana Ostojčić – Prijevod tekstova
Mario Dobrić – Simultani prevoditelj

Vizualni identitet

Pero Vojković, Vojković&Daughters - Vizualni identitet i web dizajn
Antonio Nuić, Radislav Jovanov Gonzo, Marin Juranić, Hrvoje Štefotić, Andrija Gvozdić Michl - Festivalska špica
Saša Budimir - TV reklama, animacije i telopi
Emil Flatz, jedan,nula - Programiranje internetskih stranica
Lidija Novosel - Prijelom programske knjižice

Produkcijska podrška

Iva Rihtarić i Ana Mostečak – Ured za akreditiranje
Inja Korać – Koordinatorica glazbenog programa
Dunja Bovan – Koordinatorica volontera
Andrea Jakovac i Mateja Ćurić – Ured prodaje
Josip Pozaić i Vedran Mitjevski – Hitne intervencije
Stipe Perić – Voditelj ugostiteljstva
Juran Tadić, Fran Tadić, Filip Jelavić, Luka Ivoš - Bibovi
Dejan Vidić - Produkcijska podrška
Definite – IT
Brojke – Računovodstvo